~A~N~N~Y~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~A~N~N~Y~

*A*N*A*H*I *T*H*E *B*E*S*T*
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Interviju......

Go down 
2 posters
АуторПорука
~*!Tinkerbell!*~
Admin
~*!Tinkerbell!*~


Број порука : 154
Join date : 04.09.2008
Age : 29
Локација : Sa Anny u shopingu.......

Interviju...... Empty
ПорукаНаслов: Interviju......   Interviju...... I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 5:00 pm

Evo ga jos jedan interviju sa Uckerom.....

Christopher je buntovnik za kojim uzdišu milioni tinejdžerki . Sa svojih 20
godina najmladji je i najneobicniji clan ekipe ......Veciti romantik , polu-Meksikanac i polu-Nemac ovaj zanosni momak uživa na vrhuncu svoje slave . Pomalo stidljivo i sa blagim osmehom Christopher se pripremio da nam odgovori na sve , ali baš sve što nas zanima .
Bravo: Zdravo Christophere , baš ti dobro stoji novi cool imidž !
Christoper : Stvarno ? To je bila Anahina ideja . Osmislila nam je izazovnu garderobu u ulicnom i klošarskom fazonu , ali sa dozom glamuroznosti . Mislim da je baš super , zar ne ?
Bravo : Naravno . Da li je taj novi stil privukao i neke nove fanove na vaše koncerte ?
Christopher:Hm.....ne znam , sve je moguce .
Bravo : Vaša turneja ce sigurno biti nešto specijalno ! Culi smo da postoje mogucnosti da posle Bukurešta svratite i do Beograda ?
Christopher:Uh......ne smem ništa da otkrivam . Naravno da bismo voleli da obidjemo što više zemalja na našoj evropskoj turneji . Mislim da su neki ljudi iz vaše zemlje kontaktirali našu muzicku kucu , ali... ništa više od toga ne smem da kažem . Žao mi je ali moja su usta zapecacena : )
Bravo : Dobro , necemo da te stavljamo na muke . Na sledece pitanje možeš da nam odgovoriš : kakav si bio kad si bio mali ?
Chrisopher : Bio sam veoma nemiran , baš , baš nemiran . Jednom prilikom sam nešto opsovao i zatim sam oprao usta sapunom : )
Bravo : Da li si bio tako romantican kao i sada ? Kakav je bio tvoj prvi poljubac ?
Christopher : Da , oduvek sam bio veoma romantican . A moj poljubac je bio ...uf...dosta davno , na sceni .
Bravo : Zašto te bije glas da si zavodnik ?
Christopher : Pa , istina je da mi se svidja zavodjenje i da obožavam devojke , ali to nije ništa strašno , zar ne ?
Bravo : Kad smo vec kod toga , kako bi izgledala tvoja idealna devojka ?
Christopher : Pre svega , divim se orginalnim devojkama koje znaju šta im se svidja i koje su snažne licnosti . Takodje volim zabavne i duhovite devojke ! Ah da , moraju da budu iskrene .
Bravo : Sanjariš li ponekad o tome kako ceš sresti ljubav svog života ?
Christopher : Pa , naravno . Oduševlljava me ideja da se jednog dana oženim i imam porodicu , decu ....... Mogli bismo živeti na nekom lepom ostrvu....
Bravo : Da li bi ta devojka mogla da bude i neka obožavateljka iz Evrope , možda iz Srbije ?
Christopher : Naravno . Culi smo da su devojke kod vas lepe , zgodne , negovane ....... A i u Španiji , gde smo nedavno imali nekoliko koncerata , žene su veoma lepe . Upoznali smo dosta zgodnih i lepih devojaka....
Назад на врх Go down
http://www.rbd-4everthebest.forummotion.com
$zmaj$
~!Dobrodoshao/la na forum!~
~!Dobrodoshao/la na forum!~
$zmaj$


Број порука : 29
Join date : 25.10.2008
Age : 28

Interviju...... Empty
ПорукаНаслов: Re: Interviju......   Interviju...... I_icon_minitimeSat Oct 25, 2008 2:19 pm

super
Назад на врх Go down
 
Interviju......
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
~A~N~N~Y~ :: *RBD* :: Christopher Uckerman-
Скочи на: